pneu alu kola

 Navštívené kategorie

naposledy navštívené kategorie


 Anketa

Při návštěvě pneuservisu kladete důraz na:

55 %

 
kvalitu služeb  (1517)

10 %

 
prostředí  (283)

34 %

 
cenu  (951)

Navštívené produkty

naposledy navštívené produkty


 

Pneuservis Trojan

 
 

úvodní stránka / Pneumatiky podle vozu

Pneumatiky podle vozu

OSAZOVACÍ KONFIGURÁTOR VÝBĚR PNEUMATIKY PODLE VOZU:

Tento osazovací konfigurátor Vám dopomůže vybrat nové pneu podle značky vašeho vozu. Je to jednoduché a ušetří vám to čas. Poskytnutá data o rozměrech pneu podle vozu vycházejí od výrobce, který dodává pneumatiky pro takzvanou prvovýrobu ( OE - Origin equipment ) přímo do továrny, kde se vozy vyrábějí a uvádí i alternativní použití rozměrů pneu. Konfigurátor tedy nabídne po výběru vozu jeden až čtyři možné rozměry pneumatik pro vaše auto. Nabídka rozměrů se odvíjí od typu vozidla.

JAK NA TO:

je třeba znát tři základní parametry vozidla:

ZNAČKA: Škoda
MODEL: Octavia Scout 07 -
MOTORIZACE: 2.0 FSI (110kw)

vedle vpravo od konfigurátoru kliknete na zobrazený rozměr a dole ve výsledku vyhledávání najdete seznam pneu tohoto rozměru.

UPOZORŇUJEME:

- Rozměr pneumatiky má odpovídat rozměru, který najdete ve velkém Technickém průkazu (TK) vozidla!
- Nebo průměru použitých ráfků nasazeným na vozidle!
- Pokud chcete použít větší průměr pneumatiky, který vám nabídne konfigurátor, než máte na autě, musíte použít i shodný průměr ráfku - DISKU!

 

TYPY OD NÁS:

- kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem pneu a disků
- vyberte si disky podle jedinečného konfigurátoru - výběr disku podle vozu - vystavíme vám TYPOVÝ LIST na disky, které nemáte zapsány v Technickém průkazu
- TÜV / TYPOVÝ LIST - Pro zápis variabilních rozměrů kol do Technického průkazu vozidla je nutné vystavit tzv. Typový list.
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo napište do poznámky v procesu objednávky žádost o vygenerování Typového listu.
Poté je třeba navštívit technika typu „K" ve stanici technické kontroly, nechat si tam potvrdit správnost montáže kol na vozidle. Pro zápis rozměru kol do velkého Technického průkazu vozidla navštivte místní příslušný obecní úřad obce s rozšířenou působností.

Nahoru